KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13429060
nr 1342 9060
Bo Tilliander, "Dalarö", 1980. Olja på pannå, signerad, 43x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:45:24
100 kr
150 kr
200 kr